26 spalio, 2018 Komentarų: 0

[:lt]Bibliotekininkių metodinė diena Neringos gimnazijoje[:]

[:lt]

Š. m. spalio 17 dieną į mūsų gimnaziją atvyko būrys Tauragės rajono ugdymo įstaigų bibliotekininkių. Kolegės apžiūrėjo mūsų gimnaziją, pasidžiaugė, kad pas mus labai maloni šviesi aplinka, puikios erdvės vaikams. Labai patiko mūsų abiturientų dailės brandos egzamino metu atlikti darbai.  Bibliotekininkės mano, kad čia dirba daug meniškos sielos žmonių. Viešnios aplankė gimnazijos biblioteką, aktų ir sporto salę bei muziejų. Stebėjosi gimnazijos muziejaus eksponatų įvairove ir gausa, kai kurie eksponatai priminė vaikystę, mokyklinius metus.

Mes su kolegėmis pasidalinome gerąja darbo patirtimi, kalbėjome apie renginių organizavimo formas, susitikimų su rašytojais ir kitais įžymiais žmonėmis organizavimo patirtį, vaizdinių priemonių panaudojimą, aptarėme bibliotekų nūdienos problemas.

Bibliotekininkė Angelė Pocevičienė

20181017_115403

[:]