17 sausio, 2020 Komentarų: 0

Paminėjome Liudviko Rėzos 244-ąjį gimtadienį

Gražią sausio 10-osios popietę nuvykome prie paminklo  Liudvikui Rėzai Pervalkoje, ant Skirpsto kalno. Jau tapo gražia tradicija paminėti šio garbaus kraštiečio, kuršininko, prūsų lietuvių visuomenės veikėjo, lituanisto, teologo, tautosakininko, Karaliaučiaus universiteto profesoriaus gimtadienį. Šeštokai, lydimi  mokytojų Violetos Montvilaitės, Audronės Sodienės, Audronės Buržinskienės, gimnazijos bibliotekininkės Angelės Pocevičienės, deklamavo eiles, dainavo L.Rėzos užrašytas dainas, klausėsi mokytojos V.Montvilaitės pasakojimo. Daug įdomaus apie L.Rėzą mokiniai sužinojo ir iš Liudviko Rėzos kultūros centro darbuotojo Arūno Balnos pasisakymo, kuris visus pakvietė sausio 11 dieną sudalyvauti Juodkrantėje L.Rėzos kultūros premijos įteikimo ceremonijoje. Neringos savivaldybės V.Miliūno viešosios bibliotekos direktorė Dalia Greičiutė atsivežė puokštę gėlių, kurią padėjome prie paminklo. Šias paminėjimo akimirkas užfiksavome nuotraukose.

Nuotraukos iš renginio čia…