30 sausio, 2023 Komentarų: 0

Technologijų pasaulyje

[URIS id=4043]
Technologijų pasaulyje nėra vietos kūrybiškumui, tai vyriškos profesijos, darbas tik jauniems ir komunikabiliems, robotai atima žmonių darbus, gamyba yra taršus ir nuobodus darbas – tai tik gajūs mitai, randantys kelią į ne vieno moksleivio mintis jiems renkantis profesiją. XXI amžiaus realybė visai kitokia – įmonės vertina savo darbuotojus, puoselėja aplinką, ieško inovatyvių ir tvarių sprendimų.
Verslas, siekdamas griauti mitus ir suprasdamas, kad talentus reikia pradėti ugdyti dar mokyklos suole, aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose ir noriai atveria duris smalsiems moksleiviams, organizuoja pažintines ekskursijas bei dalyvauja karjeros mugėse.
“Pačiupinėti“, ką dirba žmonės realiose įmonėse mokinius pakvietė „Klaipėda ID“ renginių ciklas „Pirmos pažintys“. Šių metų lapkričio 24 d. mūsų gimnazijos I ir II gimn. klasių mokiniai su karjeros specialiste Inga Vainutiene lankėsi  pramonės įmonėje “Indorama Ventures”, kuri įdomiai pristatė moksleiviams savo veiklas, patirtis ir kas svarbiausia – kvietė mokinius nebijoti mokytis, o stengtis ir jungtis prie jų komandos. Vėliau moksleiviai vyko į Klaipėdos valstybinę kolegiją, klausėsi paskaitos “Ateities variklis”, lankėsi įvairiose dirbtuvėse, o kai kurie net žibančiomis akimis grįžo namo supratę, kad gyvenime yra daug galimybių ir sėkmių…