Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai

Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai
Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai
Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai

Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos narys Eugenijus Jovaiša mūsų gimnazijai padovanojo dvi reikšmingas knygas: Mariaus Jovaišos „Neregėta Lietuva 2009“ ir Eugenijaus Jovaišos „Kapai ir žmonės“. E. Jovaišos sūnaus Mariaus knyga- tai nuostabus fotoalbumas, kuriame užfiksuoti nepaprasto grožio Lietuvos vaizdai.
Pats Eugenijus Jovaiša, baigęs Vilniaus universitete archeologijos mokslus, išleido ir mūsų gimnazijos bendruomenei padovanojo daug žinių suteikiančią knygą apie Lietuvos I-V amžiaus aisčių (vakarų baltų) materialųjį ir dvasinį paveldą.
Nuoširdžiai dėkojame Eugenijui Jovaišai už įdomias ir gimnazijos bendruomenei
naudingas knygas.

– Bibliotekininkė Angelė Pocevičienė

Projektas „Prisimatuok knygą“

Skaito savo knygą
Penktokams rašytojo laiškas
Penktokai gavo po knygą
Ką pasakoja viršelis
Skaito savo knygą Penktokams rašytojo laiškas Penktokai gavo po knygą Ką pasakoja viršelis

Spalio 6 dieną 5 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja metodininke Audrone Sodiene ir gimnazijos bibliotekininke Angele Pocevičiene pradėjo skaitymo skatinimo projektą „Prisimatuok knygą“. Mokiniams buvo pasiūlyta jų amžių ir pomėgius atitinkančių knygų. Kiekvienas pasirinko po knygą. Pirmoji užduotis buvo apžiūrėti savo knygą, atkreipti dėmesį į knygos viršelį ir parašyti, ką jis „pasakoja“. Mokiniai nurodė savo knygos autorių, pavadinimą, dailininką, leidyklą, išleidimo metus ir puslapių skaičių. Pertraukėlės metu mokiniai minė mįsles. Vėliau garsiai perskaitė savo pasirinktą knygos puslapį. Sutarėme, kad knygą mokiniai perskaitys per rudens atostogas ir pristatys savo klasės draugams

– Bibliotekininkė Angelė Pocevičienė