Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai

Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai

Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai
Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai
Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai Seimo nario Eugenijaus Jovaišos dovanos Neringos gimnazijai

Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos narys Eugenijus Jovaiša mūsų gimnazijai padovanojo dvi reikšmingas knygas: Mariaus Jovaišos „Neregėta Lietuva 2009“ ir Eugenijaus Jovaišos „Kapai ir žmonės“. E. Jovaišos sūnaus Mariaus knyga- tai nuostabus fotoalbumas, kuriame užfiksuoti nepaprasto grožio Lietuvos vaizdai.
Pats Eugenijus Jovaiša, baigęs Vilniaus universitete archeologijos mokslus, išleido ir mūsų gimnazijos bendruomenei padovanojo daug žinių suteikiančią knygą apie Lietuvos I-V amžiaus aisčių (vakarų baltų) materialųjį ir dvasinį paveldą.
Nuoširdžiai dėkojame Eugenijui Jovaišai už įdomias ir gimnazijos bendruomenei
naudingas knygas.

– Bibliotekininkė Angelė Pocevičienė