Saugesnio interneto savaitė 2021

Saugesnio interneto diena paminėta 18-ąjį kartą. Ji jau Lietuvoje peraugusi į Saugesnio interneto savaitę. Jos metu vyko edukacinės pamokos, kurias pasiūlė „Langas į ateitį“ ir „Prisijungusi Lietuva“. Taip pat buvo organizuota Nacionalinė viktorina, kurioje dalyvavo 391 komanda.

Neringos gimnazijos mokytojai, siekdami suteikti mokiniams daugiau žinių apie saugumą internete, panaudojo edukacines pamokas klasės valandėlėse ir savo dalykų pamokose. Nacionalinėje viktorinoje dalyvavo komanda „Saugūs ketvirtokai“, kuriai vadovavo mokytoja metodininkė Ramunė Kubiliutė. Šios komandos mokiniai užėmė 281 vietą, surinko 54 taškus. Šaunuoliai ketvirtokai. Tikimės, kad visi būsime budrūs ir saugūs internete.

– Bibliotekininkė Angelė Pocevičienė