Untitled

Neringos istorijos ir kultūros keliais

Lietingą ketvirtadienio rytą sulaukėme svečių iš Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro: 14 mokinių ir 4 mokytojų. Mūsų gimnazistas Gustas Pipiras pavedžiojo koridoriais, parodė klases, kitas patalpas. Atvykusius sužavėjo mūsų gimnazijos interjeras, prie kurio estetikos prisidėjo mokinių, mokytojų rankos ir sukūrė gražų vaizdą, jaukią, šiltą aplinką. Klaipėdiečiai mus supažindino su savo centru parodydami kelis filmukus apie ruošiamas profesijas, atsakydami į mūsiškių užduodamus klausimus apie stipendijas, praktiką mokantis centre. O paskui suskirstę visus dalyvius į tris grupes pasiūlėme išbandyti proto miklumą AUKSINIO PROTO žaidime. Pasirodė, kad į paruoštus klausimus atsakinėjant reikėjo gerokai pasukti galvą, jei nori teisingai atsakyti ir ,,užsidirbti“ taškų. Pamiklinus protą mokiniams suteikta proga pajudėti, jie žaidė 5×5 krepšinį, o viešnios mokytojos buvo palydėtos pas psichologę, kur joms pravestas psichologinis užsiėmimas.

Po pietų pamaloninus skrandžius, numalšinus alkį ir nušvitus saulei ,,padovanojome“ ekskursiją po Nidą, apžiūrinėjant Nidos įdomybes, svarbesnes vietas.

Diena praėjo greitai, įdomiai. Džiaugiamės užsimezgusia draugyste ir tikimės, kad ryšys nenutrūks ir ateityje…